Příběh o tužce

Čtu právě knihu      Jako řeka, která plyne. Autorem je  vynikající Paulo Coelho.

Každá kapitola je poklad.

Sdílím s vámi jednu o tužce:

Cituji z knihy:

Tužka má pět vlastností:

  • Můžeš dělat velké věci, ale nikdy nesmíš zapomenout, že existuje RUKA, jež řídí tvé kroky. Této ruce říkáme Bůh a On tě má vždy vést podle své vůle.
  • Čas od času musíme přestat psát a použít ořezávátko. To tužce trochu ubližuje, ale je pak ostřejší. Proto musíš občas snést nějakou bolest, jelikož z tebe učiní lepšího člověka.
  • Tužka nám vždy umožní, abychom vzali gumu a vymazali chybu. Uvědom si, že opravit něco, co jsme už udělali, nemusí být špatné, ale je to naopak důležité, abychom setrvali na správné cestě.
  • Na tužce není nejdůležitější dřevo nebo vnější tvar, nýbrž tuha, jež je uvnitř. Proto vždy dávej pozor na to, co se děje v tvém nitru.
  • Tužka vždy zanechává stopu. Stejně tak nic, co v životě uděláš, nezůstane bez následků, a proto si buď dobře vědom toho, co činíš.

Tolik pokory a moudra 🙂

S láskou Veronika

Veronika Ježková
Jsem lékárnice nadšená pro homeopatii a tkáňové soli. Pomáhám klientům s výběrem správného homeopatického přípravku a zároveň je učím, aby si v jednoduchých akutních případech uměli poradit sami. Také spojuji svět homeopatie s řečí těla. Díky mému nezávislému pohledu umožňuji klientům najít souvislosti mezi nemocí a událostmi v jejich životě. Budu ráda laskavou průvodkyní na vaší cestě ke svobodnému,radostnému a harmonickému životu ve zdraví. Můj příběh si přečtětě zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.