Auto nebo já?

V autě mi svítí kontrolka a výrazně se snížil výkon motoru.

Ihned volám do servisu a chci zjistit, co se děje.

Za 2 dny mám auto zpět, výkon jede na 100% . Závada je opravena.

Tak mě napadá….. proč jsem jen nenechala odstřihnout drát vedoucí ke kontrolce????

Všímám si toho denně u pacientů v lékárně, klientů ve své poradně, ale i sama u sebe.

Nebáli bychom se sednout do auta se svítící červenou kontrolkou? Asi ANO. Jak to, že naše osobní svítící kontrolky v podobě bolestí, nachlazení, omezení hybnosti, operací či dokonce havárií dokážeme ignorovat?

Je to tím, že jsme naše těla dostali zcela zdarma k užívání? Nebo jsme zatím nepochopili, že nejsou tak snadno opravitelná?  Všechny náhradní díly se nedají koupit. Někdy je dokonce už pozdě na opravu.

Ruku na srdce -kolik času a peněz věnujeme měsíčně autu a kolik svému zdraví?

Pracuji v lékárně a několikrát denně slyším nářky, jak je všechno drahé.

Pochybuji, že to stejné se děje v autoservisu.

I já musím sebekriticky uznat, že jsem v poslední době věnovala více času a financí autu než svému zdraví. Naštěstí jsem si toho všimla včas a okamžitě to napravuji.

Přidejte se ke mně. Co takhle zkusit alespoň očistit tělo?

Po poslední besedě v MC Paleček , kde jsme měli téma imunity a častých nachlazení, byla očista těla jedním z hlavních bodů. Opakované infekty a záněty, horečky, je vlastně snaha organismu o eliminaci toxinů z těla.

Denně se náš organismus zanáší nesprávnou stravou, špatným dýcháním, stresem, nedoléčením infektů. Naše tělo se s tím snaží vyrovnat, ale my mu můžeme výrazně pomoci.

Nemusí to být zrovna přísný půst. Možností je mnoho. Připravuji podrobnější článek. Sledujte tedy můj web, ať ho nepropásněte.  Coming soon 🙂 🙂 🙂

Ještě jedna novinka 🙂 Pro příznivce homeopatie a tkáňových solí jsem otevřela virtuální prostor na FB Homeopatie s Veru.Přidejte se k nám, sdílíme tu zkušenosti,praktické rady a tipy.Jste srdečně zváni.

Dopřejme si prevenci.

Je obvykle snadnější a levnější než léčba nemocí.

Važme si svého zdraví a pečujeme o něj, dokud ho máme.

S láskou Veronika

Veronika Ježková
Jsem lékárnice nadšená pro homeopatii a tkáňové soli. Pomáhám klientům s výběrem správného homeopatického přípravku a zároveň je učím, aby si v jednoduchých akutních případech uměli poradit sami. Také spojuji svět homeopatie s řečí těla. Díky mému nezávislému pohledu umožňuji klientům najít souvislosti mezi nemocí a událostmi v jejich životě. Budu ráda laskavou průvodkyní na vaší cestě ke svobodnému,radostnému a harmonickému životu ve zdraví. Můj příběh si přečtětě zde
Komentáře
  1. Lucie napsal:

    Super přirovnání! Hlavně by to mohlo zabrat na chlapy, ti hlavně na ty varovný signály těla kašlou. Díky!

  2. Naprosto souhlasím s tím, že většina z nás nad signály našeho těla mávne rukou. A tak to pokračuje dál dokud už náš organismus nemá z čeho brát, z čeho opravovat. Bohužel se setkávám stále s velkým počtem lidí, kteří na sebe doslova „kašlou“. Jsem zastánce psychosomatické medicíny a řeč těla, kterou k nám naše tělo promlouvá, je úžasná. Je však třeba umět a havně CHTÍT jí naslouchat. Krásný článek a skvělé přirovnání!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.