Jak na horečku přírodní cestou

 

Má vaše dítě vysokou teplotu?

Rádi byste mu pomohli a možná,

stejně jako já, nechcete hned sáhnout po chemických lécích.

"Poradit si s horečkou a ulevit tak Vašemu dítěti lze přírodní cestou."

Jak podpořit přirozenou imunitu dítěte a zbytečně ji nenarušovat léky? 

Jaký je vlastně význam horečky?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
"Horečka sice není nemoc, avšak je průvodním jevem mnoha různých onemocnění. Nevyhýbá se dětem, ani dospělým. Je výborná HEREČKA, která se tváří jako strašák, ale ve skutečnosti nám může skvěle pomáhat."
Veronika JEŽKOVÁ Dipl. Hom.

Jsem lékárnice nadšená pro homeopatii a tkáňové Schusslerovy soli. Zároveń jsem sama maminkou dvou dětí a znám ten strach a pocit bezmoci, kdy jim chci pomoci, ale nechci hned dávat chemické léky.

Naučím vás, jak sobě a svým blízkým pomoci  v jednoduchých akutních případech bez chemických léků a také rozpoznat, kdy je vhodné je použít, případně vyhledat pomoc lékaře.

"Horečka je známkou toho, že imunitní systém člověka pouze reaguje na nestandardní stav, který může signalizovat nemoc."

Nejen tyto informace jsem pro Vás sepsala do přehledného e-booku „Herečka jménem horečka“.

E-book vám pomůže lépe se zorientovat v jednotlivých projevech horečky. Ukáže vám, jak ji v boji s nemocí využít ve svůj prospěch.
Veronika JEŽKOVÁ Dipl. Hom.

Najdete v něm:

  • obecné informace k horečce
  • čemu věnovat pozornost
  • role rodičů při horečce dítěte
  • přehled vybraných homeopatik a jejich význam
  • další rady a tipy z lékárny, jak si poradit s horečkou a ulevit (nejen) malému pacientovi

E-book obsahuje také konkrétní příklady z praxe a doporučení, kdy je vhodné vyhledat pomoc lékaře.

 Protože ráda lidem pomáhám objevovat nové možnosti a cesty ke zdraví, přeji si, aby byl tento e-book snadno dostupný všem.

Abych Vám usnadnila zvládání nepříjemných situací, sdílím s vámi své zkušenosti a vychytávky z praxe.
Veronika JEŽKOVÁ Dipl. Hom.

Úsměv zdravého dítěte je k nezaplacení a 

e-book v ceně jednoho trička za to rozhodně stojí.

Připravte se na horečku včas a objednejte si e-book za:

299 Kč

a naučíte se, jak svým dětem (a nejen jim) pomoci.

Pusťte se do toho a těšte se, že si po přečtení e-booku s horečkou hravě poradíte.

Co mi e-book přinese?

Užitečné informace

objevíte roli horečky v boji s bacily

Jednoduché rady

naučíte se pracovat s homeopatiky

Praktické návody

konkrétní postupy při horečce

Pevné zdraví

odolnější imunitní systém dítěte

Jako dárek k zakoupenému e-booku ode mě dostanete také následující bonusy:

*zdarma

Přehled homeopatik užívaných při horečce

Celý e-book je poměrně rozsáhlý. Proto doporučuji si jej pročíst dříve, než nastane akutní situace, kdy u dítěte již propukla horečka. Pro tyto akutní stavy Vám pak postačí právě tato bonusová tabulka.

Najdete v ní přehled konkrétních příznaků horečky, co ji způsobilo, jak dítě vypadá a jak se chová. Podle toho si už snadno zvolíte nejvhodnější homeopatikum.

*zdarma

Tabulka pro Vaše záznamy

Při každé horečce může pomáhat jiný homeopatický lék. Z praxe mám vypozorováno, že většinou každému pacientovi pomůže stejný lék, který mu pomohl již v předchozích případech.

Sestavila jsem pro Vás tedy tuto tabulku, do které si můžete průběh každé horečky zaznamenat, spolu s použitými homeopatiky. Postupně tak můžete vypozorovat, který homeopatický lék je pro Vaše dítko tím nejvhodnějším.

Nemusíte tak mít lékárničku plnou homeopatik, postačí mít v zásobě jen ty osvědčené. Zároveň v dalších akutních případech Vám mohou usnadnit a urychlit výběr.

Co o e-booku říkají první čtenářky?

Milá Veroniko, moc děkuji za skvělý e-book, který mi dodal sebedůvěru při léčení mých dětí. Jsem přesně ten člověk stojící na pomezí...kdy vím, že Nurofen není to nejlepší řešení, ale bojím se, co když "jen" homeopatika nezaberou...Děkuji za skvělé tipy k přírodnímu léčení, praktický přehled homeopatik a také příklady z praxe. Až příště přijde horečka, zkusím to čistě přírodně!
Alena PavlasováPilates a jóga s citem, www.alenapalasova.cz
Skvělý průvodce horečkou a nachlazením pro maminky, které se chtějí podívat na skutečnou příčinu nemoci a podpořit tělo v boji s ní, ne jen potlačit příznaky. Velmi přehledně ukazuje, na co se při horečce dívat a jak postupovat. Pokud s homeopatií začínáte, pak vám tenhle ebook ukáže, jak na to.
Šárka Chapmandula a lektorka hypnoporodu, www.myhappymotherhood.com
Homeopatie mi vždy přišla příliš složitá, ale tento e-book mě vyvedl z omylu. Nejsem zatím maminkou, ale práci s e-bookem jsem si už vyzkoušela na vlastní kůži. Při horečce se v první řadě snažím odpočívat. Nyní můžu s pomocí informací z e-booku a přehledné bonusové tabulky podpořit své tělo i homeopatiky. Nezatěžuji tak zbytečně své tělo chemickými látkami s nežádoucími účinky. Věřím, že mi tak bude sloužit o to déle.
Juliettelektorka flirt dance, www.juliettedance.cz

Často kladené otázky

Na internetu je spousta informací. Proč bych si měla kupovat e-book?

V e-booku jsou všechny důležité informace pospolu (obecně o horečce, konkrétní léky,praktické ukázky,tipy z lékárny).Je to pohodlné, rychlé.V době horečky je třeba podat léky včas.

Mám strach, že tomu nebudu rozumět.

Věřím, strach je přirozený. Hned po přečtení prvních stránek zjistíte, že byl zbytečný. Informace jsou sepsány jednoduše, prakticky, tak aby jim rozuměl každý. E-book testován na lidech.

Proč byste měli věřit právě mně?

Jsem lékárnice, specializuji se na homeopatii.Studovala jsem mimo jiné i 4 roky klasickou homeopatii pro profesionální praxi, která vychází z norem organizací EU, ECCH a ECH , pro lékařskou i nelékařskou praxi. Sama jsem matkou 2 dětí a dobře znám ten strach o ně. Už vím, jak na to a protože ráda pomáhám, vytvořila jsem pro vás praktický e-book s užitečnými, homeo-lékárenskými zkušenostmi. Vedu worshopy v mateřských a seniorských centrech. Denně řeším výběr homeopatik s klienty v lékárně i ve své soukromé praxi, kterou vedu od roku 2015.

Kde se dají sehnat doporučená homeopatika?

Homeopatika uváděná v e-booku jsou běžně dostupná v lékárnách (tedy v těch homeo friendly). Pokud se se mnou chcete potkat, tak doručuji lékárnu Pod nemocnicí Blansko a lékárnu Orion Brno-Lesná.

Je vhodné užívání homeopatik v kombinaci s jinými léky? Nemohou narušit jejich účinnost nebo dítěti ublížit?

Homeopatika jsou netoxická, bez nežádoucích vedlejších účinků. Jsou vhodná pro všechny bez rozdílu věku. Lze je kombinovat s ostatními léky. Jejich účinek se vzájemně nesnižuje, ani netlumí.

Mají homeopatika nějaké vedlejší účinky?

Homeopatika nemají vedlejší nežádoucí účinky. Napadá mě, že mohou mít spíše pozitivní vedlejší efekt. Učí organismus příště reagovat lépe a posilují vlastní obranu organismu. Lidé jsou celkově zdravější a odolnější. Odpadá únava po nemoci.
Začněte využívat sílu přírody a homeopatik ještě dnes.
Veronika JEŽKOVÁ Dipl. Hom.
Po kliknutí na tlačítko Koupit e-book a zaplacení objednávky, obdržíte na zadaný email e-book i s bonusy.