Má vaše dítě vysokou teplotu?

Celé hoří a Vy byste mu ráda pomohla, ale nechcete hned sáhnout po chemických lécích?

Nemusíte panikařit. Naučím Vás, jak si přírodní cestou poradit s horečkou a ulevit tak Vašemu dítěti.

Sama jsem maminkou dvou dětí a znám ten strach a pocit bezmoci, kdy chci dítěti pomoci, ale najednou si nevzpomínám na žádnou chytrou radu. V takových chvílích je pro mě nejdůležitější to, aby mé dítě bylo opět zdravé a šťastné.

Jak podpořit přirozenou imunitu dítěte a zbytečně ji nenarušovat léky? Je skutečně nutné horečku hned od počátku jejích projevů tlumit? Jaký je vlastně význam horečky?

Nejen tyto informace jsem pro Vás sepsala do přehledného e-booku „Herečka jménem horečka“.

Jsem lékárnice nadšená pro homeopatii a tkáňové Schusslerovy soli. Nejen maminkám pomáhám proniknout do světa homeopatie. Učím je, jak sobě a svým blízkým v jednoduchých akutních případech pomoci sama bez chemických léků, ale také rozpoznat, kdy je vhodné léky použít, případně vyhledat pomoc lékaře.

Těší mě v lékárně sledovat kladné reakce klientů, kterým se podařilo vyřešit různé zdravotní obtíže přírodní cestou, pomocí právě homeopatik. Velmi si vážím práce lékařů a vím, že v některých případech je jejich pomoc nezbytná. Zároveň však oceňuji široké možnosti, které nám nabízí sama příroda.

Horečka sice není nemoc, avšak je průvodním jevem mnoha různých onemocnění. Nevyhýbá se dětem, ani dospělým. Je výborná herečka, která se tváří jako strašák, ale ve skutečnosti nám může skvěle pomáhat.

 

Je totiž známkou toho, že imunitní systém člověka pouze reaguje na nestandardní stav, který může signalizovat nemoc.

Proto jsem pro Vás připravila přehledný e-book, který Vám pomůže lépe se zorientovat v jednotlivých projevech horečky. Ukáže Vám, jak ji v boji s nemocí využít ve svůj prospěch.

Najdete v něm:

  • obecné informace k horečce
  • čemu věnovat pozornost
  • role rodičů při horečce dítěte
  • přehled vybraných homeopatik a jejich význam
  • další rady a tipy z lékárny, jak si poradit s horečkou a ulevit (nejen) malému pacientovi

E-book obsahuje také konkrétní příklady z praxe a doporučení, kdy je vhodné vyhledat pomoc lékaře.

Kolik tento e-book stojí?

Homeopatik existuje spousta a jejich využití je široké. Sama ale vím, jak drahá je každá minuta, když mému dítěti není dobře. Abych Vám usnadnila zvládání podobných situací, sepsala jsem všechny své zkušenosti do tohoto e-booku.

Jelikož ráda lidem pomáhám objevovat nové možnosti a cesty ke zdraví, přeji si, aby byl tento e-book snadno dostupný všem.

 

Proto jsem jeho cenu stanovila na 299,- Kč,
přestože jeho hodnota je mnohonásobně vyšší.

Ostatně úsměv zdravého dítěte je k nezaplacení. Připravte se na horečku včas. Objednejte si e-book hned a naučte se, jak (nejen) svým dětem pomoci.

Co mi e-book přinese?

Užitečné informace

objevíte roli horečky v boji s bacily

Jednoduché rady

naučíte se pracovat s homeopatiky

Praktické návody

konkrétní postupy při horečce

Pevné zdraví

odolnější imunitní systém dítěte

Za kvalitou obsahu e-booku si stojím. Záleží mi však na vaší spokojenosti. Proto pokud po jeho přečtení zjistíte, že informace v něm obsažené pro vás nemají žádnou hodnotu, můžete využít 30denní garance vrácení peněz.

Stačí, když mi během 30 dní od objednání e-booku napíšete e-mail, a já vám bez dalších otázek vrátím peníze za e-book v plné výši zpět.

Jako dárek k zakoupenému e-booku ode mě dostanete také následující bonusy:

Přehled homeopatik užívaných při horečce

Celý e-book je poměrně rozsáhlý. Proto doporučuji si jej pročíst dříve, než nastane akutní situace, kdy u dítěte již propukla horečka. Pro tyto akutní stavy Vám pak postačí právě tato bonusová tabulka.

Najdete v ní přehled konkrétních příznaků horečky, co ji způsobilo, jak dítě vypadá a jak se chová. Podle toho si už snadno zvolíte nejvhodnější homeopatikum.

Tabulka pro Vaše záznamy

Při každé horečce může pomáhat jiný homeopatický lék. Z praxe mám vypozorováno, že většinou každému pacientovi pomůže stejný lék, který mu pomohl již v předchozích případech.

Sestavila jsem pro Vás tedy tuto tabulku, do které si můžete průběh každé horečky zaznamenat, spolu s použitými homeopatiky. Postupně tak můžete vypozorovat, který homeopatický lék je pro Vaše dítko tím nejvhodnějším.

Nemusíte tak mít lékárničku plnou homeopatik, postačí mít v zásobě jen ty osvědčené. Zároveň v dalších akutních případech Vám mohou usnadnit a urychlit výběr.

Reference

Milá Veroniko, moc děkuji za skvělý e-book, který mi dodal sebedůvěru při léčení mých dětí. Jsem přesně ten člověk stojící na pomezí...kdy vím, že Nurofen není to nejlepší řešení, ale bojím se, co když "jen" homeopatika nezaberou...Děkuji za skvělé tipy k přírodnímu léčení, praktický přehled homeopatik a také příklady z praxe. Až příště přijde horečka, zkusím to čistě přírodně!
Alena PavlasováPilates a jóga s citem, www.alenapalasova.cz
Skvělý průvodce horečkou a nachlazením pro maminky, které se chtějí podívat na skutečnou příčinu nemoci a podpořit tělo v boji s ní, ne jen potlačit příznaky. Velmi přehledně ukazuje, na co se při horečce dívat a jak postupovat. Pokud s homeopatií začínáte, pak vám tenhle ebook ukáže, jak na to.
Šárka Chapmandula a lektorka hypnoporodu, www.myhappymotherhood.com
Homeopatie mi vždy přišla příliš složitá, ale tento e-book mě vyvedl z omylu. Nejsem zatím maminkou, ale práci s e-bookem jsem si už vyzkoušela na vlastní kůži. Při horečce se v první řadě snažím odpočívat. Nyní můžu s pomocí informací z e-booku a přehledné bonusové tabulky podpořit své tělo i homeopatiky. Nezatěžuji tak zbytečně své tělo chemickými látkami s nežádoucími účinky. Věřím, že mi tak bude sloužit o to déle.
Juliettelektorka flirt dance, www.juliettedance.cz

Často kladené otázky

Na internetu je spousta informací. Proč bych si měla kupovat e-book?

....

Mám strach, že tomu nebudu rozumět.

Věřím, strach je přirozený. Hned po přečtení prvních stránek zjistíte, že byl zbytečný. Informace jsou sepsány jednoduše, prakticky, tak aby jim rozuměl každý.Otestováno na maminkách i tatíncích. (Produkt testován na lidech.)

Proč byste měli věřit právě mně?

....

Kde se dají sehnat doporučená homeopatika?

Homeopatika uváděná v e-booku jsou běžně dostupná v lékárnách (tedy v těch homeo friendly). Pokud se se mnou chcete potkat, tak doručuji lékárnu Pod nemocnicí Blansko a lékárnu Orion Brno-Lesná.

Je vhodné užívání homeopatik v kombinaci s jinými léky? Nemohou narušit jejich účinnost nebo dítěti ublížit?

Homeopatika jsou netoxická, bez nežádoucích vedlejších účinků. Jsou vhodná pro všechny bez rozdílu věku. Lze je kombinovat s ostatními léky. Jejich účinek se vzájemně nesnižuje, ani netlumí.

Mají homeopatika nějaké vedlejší účinky?

Homeopatika nemají vedlejší nežádoucí účinky. Napadá mě, že mohou mít spíše pozitivní vedlejší efekt. Učí organismus příště reagovat lépe a posilují vlastní obranu organismu. Lidé jsou celkově zdravější a odolnější. Odpadá únava po nemoci.