AURA SOMA

Láká vás svět barev?

Základem je sada barevných lahviček Equilibrium-v předkladu  ROVNOVÁHA.

Barva zde působí jako komunikační prostředek,díky němuž lépe poznáme sami sebe i vzorce svého chování.
Můžeme tedy žít více vědomě v lásce a přijetí sebe samých.
Některé situace,které nám už nejsou k užitku,můžeme změnit,opustit či jen pozorovat.
Lahvičky nám dodají potřebnou energii vzít zase život do svých rukou.

Žít v harmonii a v rovnováze je cílem i našich životů.

Pojďme se tedy na chvíli ponořit do tajů a hlubin barevných flakonů systému Aura -Soma.

Aura Soma

  • Co je to?
  • Jak mě může pomoci?
  • Jak se používá?
  • Pro koho je vhodná?
  • Jak probíhá konzultace?
  • Kolik to stojí?

Reference

Chtěla bych poděkovat Veronice, že mě seznámila s Aura-Somou.Od té doby jsem si ji velmi oblíbila. Tyto barevné lahvičky mně vyhovují především proto, že se s nimi dá pracovat intuitivně, a to jak při samotném výběru, tak při jejich používání. Je to pro mě jedna z velmi příjemných cest ke svému vlastnímu nitru a opečovávání své duše.
Marcelaúřednice
Už při vyzvednutí jsem cítil obrovskou energii z lahvičky, ze které mně tlouklo srdce a zrychloval se mi tep. Takto na mě působila i v autě, i když jsem ji nedržel v rukou, ale byla položena pouze na vedlejším sedadle, nicméně vnitřně jsem cítil, že ji musím neustále držet v ruce. Nabíjela mě zvláštní energií. Po příjezdu domů tuto energii z lahvičky dokonce cítila i manželka. Druhý den už jsme si na sebe zvykli a energie se asi srovnali. Nevím jak to popsat. Dle Vašeho doporučení jsem si aplikoval na celý pravý bok těla. Ze začátku jsem nějaké změny nevnímal. Ovšem po delší době jsem začal pociťovat jisté změny ve vnímání vztahů, citů a energií k lidem a od lidí v mém okolí. Řekl bych, že celkově jsem byl velmi vnímavý až takový trochu víc přecitlivělý.Teď už se to mnohem zlepšilo. Možná i díky lahvičce z Aura Somy měním zaměstnání, které mě hodně vyčerpávalo, tak jsem zvědavý na další vývoj. Děkuji,že tyto metody používané běžně ve světě,můžeme díky vám, p.Ježková využívat i u nás,v malém městečku.
LukášInformatik
Flakon rekonvalescenci - purpurová/magenta - byl to ten správný ve správnou dobu, děkuji za něj nahoru a Vám za zprostředkování. Byla jsem u Vás v době, kdy jsem byla ještě hodně vyčerpaná po syndrom vyhoření a traumatizujícím roku 2015 a snažila jsem se překonat návaly hněvu a vzteku, které ve mne vyvolával můj nový šéf svým přístupem, trpěla jsem ztuhlostí a bolestí krku a ramenou. Postupně po aplikaci na oblast krku a ramenou a afirmacích na propouštění a odpouštění traumat z minulosti, se tento blok uvolnil fyzicky a mentálně, tyto emoce odešly a postupně mne naplňuje klid a radost, rozvíjí se kreativita a hravost a zbavuji se přílišné zodpovědnosti v práci, kde jsem se naučila neřešit, co není moje, i když někdy se to ještě vrací, ale emoce hněvu mne už opustily. Tyto jemné vibrace mi přinesly i pročištění traumat ve vztahu s mým tatínkem, byla to docela síla na konci roku po oslavě mých narozenin v říjnu a čistilo se to až do teď, pročistil se i tatínek a zatím zvládá život bez alkoholu. Děkuji za to moc, každý den. Všechno tohle završila masáž obsahem lahvičky u mé kamarádky Ivety v lednu, byl to pro nás obě povznášející zážitek, vše šlo víc do hloubky a přes srdce do duše:) Lahvičku miluje i můj vnuk Kryštof, naučila jsem ho promíchat obsah a pozorovat oddělování obou fází pod světlem lampičky, je z toho pořád u vytržení a sleduje tu krásu s otevřenou pusou stejně jako já 🙂 Ještě jednou mnohokrát děkuji a počítám, že v červnu bych se k Vám objednala na další konzultaci pro novou lahvičku, už si to bez lahvičky na nočním stolku ani neumím představit, v Austrálii mi moc chyběla 🙂
Mudr.Dana Kolmačková