Proč to dělám?

Natočila jsem krátké video,ve kterém jsem snad zachytila pár zásadních myšlenek,proč se věnuji právě homeopatii a podobným metodám.V krátkosti vám je představím.

Konzultace Homeopatie a Aura Soma

Obě tyto celostní metody v péči o zdraví mám velmi ráda. Jsou to moje srdcové záležitosti. Umožňují nám zabývat se příčinami a souvislostmi "ne-mocí" Cílem je obnovení zdraví a harmonie organismu. Baví mě pozorovat,jak k nám naše tělo promlouvá. Pomáhám klientům vidět jejich situaci z nadhledu,v širších souvislostech. Jsem průvodkyní na jejich cestě ke zdraví a spokojenému životu v lásce a přijetí sebe samých.

Konzultace v oblasti potravinových doplňků Tiens a Diochi

Protože tam,kde už je duše,tělo ještě kluše 🙂 používám v péči o zdraví i speciální potravní doplňky. Umožňují tělu lépe zvládnout mnohdy nesnadné duševní posuny. A právě proto,že pracuji v prostředí dost chemickém,baví mě inspirovat a ukazovat klientům,že existuje i přírodní pomoc v podobě čínské medicíny TIENS nebo doplňků české výroby DIOCHI.

Přednášková činnost

Byla jsem velmi potěšena,když mě oslovily maminky z mateřských center v okolí ke spolupráci Společně pořádáme přednášky na různá aktuální témata. Ráda předávám svoje znalosti a zkušenosti z oblasti homeopatie,Aura Somy i dalších metod,kterým se věnuji. Zájem a touha po vědění (především maminek) je pro mě jasným signálem,že v této činnosti budu ráda pokračovat. Je mi ctí se s vámi setkávat a debatovat.

Reference

Paní Ježkovou mohu vřele doporučit! Poradila mi v oblasti homeopatik v případě problémů s kojením, sportovního úrazu i stresu spojeného s nemocí v rodině. Pokaždé paní Ježková homeopatika i tkáňové soli pečlivě zvolila a ty skutečně pomohly. Musím poznamenat i to, že jsme daný problém probíraly velmi podrobně a věnovaly mu dostatečné množství času. Nic tak není uspěchané, ale rozvážně řešené. Paní Ježkové jsem velmi vděčná za šetrnou a účinnou pomoc, která se obešla bez chemických léků.

Barboramaminka na mateřské

Nejnovější články blogu

Znáte Bachovky?

"Namíchám Vám směs Bachovek, pomohou Vám zvládnout rozhoupané emoce při působení homeopatik.     Znáte je? " zeptala…

Celý článek

Bolest v krku-homeopatie

Bolest v krku Bolest v krku je téměř nejčastější bolestí, se kterou se lidé v životě setkávají. Není se co…

Celý článek

3+1 rada, jak podávat homeopatika dětem

3+1  rada jak podávat homeopatika dětem Dost často přichází do lékárny maminky,které se s homeopatií setkávají poprvé…

Celý článek